Статті

IP — як правильно обрати ступінь захисту освітлення?

Вологозахищене освітлення — це перш за все, стосується вашої безпеки. На відміну від інших, конструкція таких світильників запобігає потраплянню вологи та її пари на освітлювальний елемент.

12.09.2023
Класифікація кутів розсіювання світла

Класифікація кутів розсіювання світла

Кут розсіювання світла - це кут між напрямком руху частинки до акту розсіювання й напрямком руху цієї частинки. Тому його також називають кутом розбіжності та кутом огляду. 

Світлодіодні світильники як джерела прямого світлорозподілу освітлюють простір перед собою. Вбудована оптика і рефлектори регулюють кут світлового потоку. Світловий промінь, падаючи на поверхню, утворює коло. У центрі його – найбільша інтенсивність світлового потоку. 

12.09.2023
Нормативи освітленості приміщення

Нормативи освітленості приміщення

Один з інструментів побудови грамотної схеми освітлення. За підсумками її реалізації всі джерела світла розподіляються у просторі оптимальним чином, створюючи максимально комфортні умови для проживання та вирішення повсякденних завдань

12.09.2023
Як обрати правильне освітлення для читання

Як обрати правильне освітлення для читання

При виборі освітлення для читання в ліжку важливо приділити особливу увагу нюансам, які можуть позначитися не лише на рівні комфорту, а й здоров'я очей☝

08.06.2020
Важливість зовнішнього освітлення для Вашої оселі

Важливість зовнішнього освітлення для Вашої оселі

Грамотно продумане зовнішнє освітлення здатне ефективно справлятися з рішенням відразу декількох завдань.
По-перше, воно дозволяє легко орієнтуватися в саду або на присадибній ділянці в темний час доби.
По-друге, вуличне освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні захисту території від несанкціонованого
проникнення. Нарешті, воно виконує і декоративні функції, дозволяючи акцентувати увагу стороннього спостерігача на якихось оригінальних рішеннях в ландшафтному дизайні і приховувати ті чи інші недоліки.

08.06.2020