Доставка


До відділення «Нова пошта»


Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»

Вартість доставки в будь-яке відділення «Нова пошта» - за тарифами перевізника «Нова пошта».

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності.

Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта".

Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.


Адресна доставка по Києву


Адресна доставка замовлень по Києву здійснюється з понеділка по суботу з 10:00 до 19:00.

Вартість - 50 грн.

При наявності товару на складі і оформленні замовлення до 10:00 доставка відбувається в день оформлення замовлення, окрім неділі.

Якщо замовлення оформлене після 10:00 - доставка кур'єром здійснюється на наступний день. Якщо замовлення оформлене в неділю, доставка проводиться в понеділок. Менеджер уточнює наявність товару на ваше замовлення, узгоджує з вами адресу, зручні дати і час доставки. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою в кур'єру.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра і підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину.


Швидка доставка по Києву за 3 години


Швидка доставка кур'єром за адресою за 3 години.

Доставка доступна для замовлень оброблених з 9:00 до 15:00. Тільки дрібногабаритних товари.

Вартість доставки - 150 грн.

Важливо!

Терміни доставки на сайті представлені в ознайомлювальних цілях і несуть орієнтовні характер. Терміни доставки визначені з розрахунку, що замовлення оброблений в поточний момент часу. Реальні строки доставки розраховуються в момент обробки замовлення і обумовлюються менеджером.

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами ( «Нова пошта») - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.


У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за телефонами, які вказані на сайті.