Статьи UA

Красиве і функціональне освітлення для кухні

Красиве і функціональне освітлення для кухні

Пару десятиліть тому для освітлення кухні використовувалася одна люстра, яка розміщувалася прямо по центру стелі. Сперечатися про ефективність такого рішення ми не будемо, але сьогодні тенденції зовсім інші. Які саме? Дана стаття якраз покликана дати вичерпну відповідь на це питання.
Тренди в дизайні внутрішнього освітлення 2023

Тренди в дизайні внутрішнього освітлення 2023

Дизайн освітлення постійно змінюється точно так же, як і оформлення інших важливих елементів інтер'єру. До основних причин цього відноситься не тільки прагнення людини до різноманітності, але і постійний розвиток технологій. Які дозволяють створювати все нові і нові освітлювальні прилади, істотно перевершують все, що використовувалося раніше, і за зовнішнім виглядом, і за функціональністю.
Важливість зовнішнього освітлення для Вашої оселі

Важливість зовнішнього освітлення для Вашої оселі

Грамотно продумане зовнішнє освітлення здатне ефективно справлятися з рішенням відразу декількох завдань.
По-перше, воно дозволяє легко орієнтуватися в саду або на присадибній ділянці в темний час доби.
По-друге, вуличне освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні захисту території від несанкціонованого
проникнення. Нарешті, воно виконує і декоративні функції, дозволяючи акцентувати увагу стороннього спостерігача на якихось оригінальних рішеннях в ландшафтному дизайні і приховувати ті чи інші недоліки.

ЧОМУ ВАРТО ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ ВІД SKARLAT?

  • Поради від наших експертів
  • На пошту вам будуть приходити повідомлення про оновлення в нашому блозі. Ми пишемо про висвітлення: типах світових рішень, варіантах їх інтеграції в інтер'єр і строгих табу для дизайнерів. Читайте і залишайтеся завжди в темі!

  • Особисті запрошення

    Наша команда часто є організатором різних заходів, відвідує виставки, а також бере в них участь. Хочете познайомитися з нашою командою особисто? Потрібна консультація? Цікаво подивитися різні зразки товару? Підписуйтесь - і ми будемо єднатися вам про всіх наступних рандеву.

  • Можливість отримати друкований каталог
  • При підписці ви отримаєте в подарунок наш новий каталог в друкованому вигляді. Електронну версію завжди можна знайти на сайті!