Про компанію


Skarlat

Ми - український виробник освітлювальних приладів. Завжди готові надати вам креативні, професійні, трендові, першокласні дизайнерські рішення у сфері освітлювальних приладів, при цьому, відповідаючи стандартам відмінної якості та приємних цін.

Наша цінність - якісне світло, яке відповідає всім стандартам.


Асортимент

Величезна асортиментна лінійка продукції нашої компанії постійно поповнюється новим трендовим освітленням. Постійно досліджуємо нові тенденції, реагуємо на потреби своїх клієнтів, регулярно розширюємо асортимент продукції.

Якість

Ми пропонуємо надійне обладнання з високими світлотехнічними та експлуатаційними характеристиками та унікальним дизайном. Для нас вкрай важливо, щоб обладнання, яке виготовляємо, відповідало найвищим вимогам.


Дизайн

Дизайн нашого освітлення побудований на концепції функционалізма. Ми докладаємо зусиль, щоб усі деталі були довершеними. Незважаючи на мінімалістичний дизайн, наші світильники є результатом великої праці. Вони поєднують в собі передові технології, новітні тенденції в дизайні та екологічно чисті матеріали.


Гарантія

Вся продукція, що представлена на сайті, має гарантію 3 роки. У цей період при поломці або дефекті в рамках гарантійних зобов'язань ми забезпечуємо гарантійну підтримку та післягарантійне обслуговування.