Оплата

Оплата карткою на сайті

Оплата замовлення онлайн, банківською картою Visa або MasterCard.

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу. Ви можете оплатити замовлення онлайн, банківською картою Visa або MasterCard.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
  • під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати.
  • У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата карткою Visa / MasterCard».
  • Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу.

Отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, ПІБ якого були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.


Оплата готівкою «Нова пошта»

Оплата готівкою при отриманні товару можлива по Києву при доставці кур'єром або оплата післяплатою в сервісі доставки «Нова пошта»

Ви можете оплатити замовлення готівкою або післяплатою при виборі таких способів доставки:
  • Доставка кур'єром Київ
  • Доставка до відділення «Нова пошта»
  • Оплата здійснюється після перевірки посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті.
Звертаємо Вашу увагу

При отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізнику .