Магнітні системи - новинка на ринку освітлювальної техніки

Магнітні системи - новинка на ринку освітлювальної техніки 28.12.2020

Магнітні системи, вони ж - трекові світильники на магнітному шинопроводі - новинка на ринку освітлювальної техніки. Інноваційна концепція організації освітлення дозволяє самостійно і за лічені хвилини регулювати освітлювальні прилади.

 

Комфорт і універсальність

Незаперечна перевага трекової системи освітлення полягає в можливості самостійно регулювати кут напрямку світла і розташування світильників. Магнітна система має ті ж самі позитивні риси, що і трекова, тільки процес взаємодії зі світильником став набагато простіше. Універсальність даної освітлювальної техніки полягає в тому, що користувач може самостійно переміщати джерела світла завдяки потужним магнітам, а також регулювати освітлення в інтер'єрі без фахівця та спеціального обладнання.

 

Види кріплення магнітних систем

Існує три види монтажу магнітних систем, до того ж, встановлення на будь-яку поверхню:

Підвісний - відмінний варіант для високих стель.

Накладний - підходить для низьких стель.

Вбудований - джерело світла на рівні зі стелею.

 

Безпека

У магнітному шинопроводі напруга подається на струмопровідну плату, яка розташована всередині алюмінієвого корпусу. Напруга на контактах не перевищує й становить або 24B, або 48В - це забезпечує повну безпеку у використанні та заміні світильників, що особливо актуально для сімей із маленькими дітьми. Магнітні трек-системи на 48В забезпечать більш довгу й безперебійну роботу світильників саме такі представлені в продуктовій лінійці компанії Skarlat. Для того, щоб підключити систему до електричної мережі, необхідний блок живлення, який слід підбирати, спираючись на кількість світильників, які ви плануєте встановити на шину.

 

Мобільність, простота і надійність використання

Світильники, які встановлюються на магнітну трекову систему, естетично заповнюють простір світлом, вони комфортні і легкі в експлуатації, і, важливо зауважити, - створюють лаконічні лінії зі світла на стелі. У продуктовій лінійці компанії Skarlat представлені магнітні світильники, а також магнітні світильники з защіпкою. Світильники встановлюються дуже просто: за допомогою одного руху основу приладу необхідно завести всередину треку і закріпити. Використання магнітних систем таке легке завдяки простому механізму: світильники мають потужні магніти, а за надійність кріплення відповідає магнітна серцевина, яка прокладена в корпусі треку, відразу під контактною платою. Як тільки ви піднесете світильник до треку магніти притягнуться, забезпечивши щільну фіксацію між компонентами системи і безперебійну передачу живлення до всіх складових цієї системи.

 

Чому магнітні трекові системи популярні?

Мінімалістичний стиль і прямі лінії стають все більш затребуваними в сучасному дизайні інтер'єру. Як самі світильники, так і магнітний профіль виглядають дійсно ефектно. Чіткі лінії і стриманість у формах - це саме ті причини, через які багато хто прагне придбати магнітну трек-систему. Даний вид освітлення зазвичай використовують для оформлення приміщення в сучасних стилях: hi-tech, loft, мінімалізм.


Повернення до списку